HD 8350 düşük FPS

• Konuyu başlatan Lams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 928

Lams

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, birkaç ay önce köyden gelen ama içeriği hiç de kötü olmayan bir bilgisayarı kendim kullanmak için aldım özellikleri şöyle:
Anakart: Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8350
Ekran kartı belleği: 2 GB (1 GB VRAM)
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit mimari.
Benim asıl sorunum ise şu ben bu bilgisayarda CS:GO oynamak istiyorum kendi önerdiği ayarlar High fakat en düşükte 800x600 de bile 30 FPS Max görebiliyorum. Sizce ekran kartı yerine anakartın karşıladığı Intel HD Graphics 4600 kullanarak mı oyunları açmam daha iyi olabilir mi veya ekran kartı yerine önerebileceğiniz bir model var mı?
Tüm driverleri güncelledim. İçi temizlendi. BIOS ayarlarından Turbo moda alıp denedim gene sonuç aynı.
Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, birkaç ay önce köyden gelen ama içeriği hiç de kötü olmayan bir bilgisayarı kendim kullanmak için aldım özellikleri şöyle:
Anakart: Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8350
Ekran kartı belleği: 2 GB (1 GB VRAM)
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit mimari.
Benim asıl sorunum ise şu ben bu bilgisayarda CS:GO oynamak istiyorum kendi önerdiği ayarlar High fakat en düşükte 800x600 de bile 30 FPS Max görebiliyorum. Sizce ekran kartı yerine anakartın karşıladığı Intel HD Graphics 4600 kullanarak mı oyunları açmam daha iyi olabilir mi veya ekran kartı yerine önerebileceğiniz bir model var mı?
Tüm driverleri güncelledim. İçi temizlendi. BIOS ayarlarından Turbo moda alıp denedim gene sonuç aynı.
Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
Kusura bakma da satın alınabilecek en kötü ekran kartlarından bir tanesine sahipsin.

Geri
Yukarı