HD 8970 XT Ekran Görüntüleri

AMD öncülüğünde referans tasarımların soğutma sistemi değişecek gibi.

Kartta küçük görünüyor AMD'den beklenmedik bir hamle

Kartın küçük olmasıyla gücünün alakası yok(bazı kartlar hariç). AMD'nin bu sefer daha iyi bir kart yaptığına inanıyorum

Yanlış anladım pardon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın küçük olmasıyla gücünün alakası yok(bazı kartlar hariç). AMD'nin bu sefer daha iyi bir kart yaptığına inanıyorum
Bende küçük diye güçsüz demedim ki Aksine olumlu yorumda bulundum genelde AMD kartların boyutları çok büyük oluyor bu sefer küçük olmuş bunu kastettim.

AMD yapamıyor bu işi yav, o nasıl bir tasarım daha iyisini beklerdim.

En azından bu videodaki gibi toz filtresi olan baştan çıkarıcı bir tasarım yapsaydı iyi olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok şey bekliyorsunuz Referans sonuçta stok araba nasıl modifiyeli gibi olamıyorsa buda öyle. Soğutması hızına ve gücüne yetsin yeter. Bu videodaki tasarım güzel

Neresi çok şey yav? Günümüzde 250-300 TL'lik kasa aldığımız zaman bile önde, üstte, altta 2-3 tane toz filtresi geliyor, küçücük şeyi yapamıyorlarsa ne diyeyim artık. Nvidia'ya cevap olarak en azından bu kadarını yapabilirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…