HD Graphics 4000 sistem GTA 5 açar mı?

Uygar Tatar

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel HD Graphics 4000, Amd Radeon 8730M, 8 GB RAM, İntel İ7 3517U
Meslek
Youtube: u1y94r
RAM
8
Ekran kartı
HD Graphics 4000
İşlemci
i7 35100U
Eskiden 2 tane ekran kartım vardı. Biri Radeon 8730M öbürü ise HD Graphics 4000 geçen yıl eylül ayında Radeon bozuldu ve tamirciye verdim. Radeon varken oyunu oynuyordum ve 60 FPS'ye kadar alıyordum. Şu an sadece HD Graphics 4000 var acaba açar mı? Ve açar ise kaç FPS alır.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman grafik modu yükleyemem.

Online oynayabilir misin bilmiyorum hocam çünkü gözlemlerime göre Online çok FPS düşüyor.
mesela story modda 60 fps alıyorsan online da 30-50 enazından benim test sonucum böyle
Bir şey daha sormak istiyorum mesela grafik modu yükledim Online girerken silsem girsem oluyor mu?

yüklediğin modu komple silip doğrulama yapmanı öneririm. eğer mod yüklemeden önce yedeğini alabilirsen al mutlaka.

Açar açmasına ama 15-20 FPS'den fazla alamazsın değmez.

Yüklüyorum fakat şöyle tırstığım bir şey var izlediğim benchmark videolarında GPU %100 kullanıyordu yanar diye korkuyorum

Dahili ekran kartı olduğu için yanmaz çok ısınırsa PC kendini kapatır o yanma olayı eski ekran kartlarında idi.

Peki hocam size güveniyorum indiriyorum herkese yardımları için teşekkür ederim iyi Sosyaller bir gelisme olursa yazarim

Peki hocam size güveniyorum indiriyorum herkese yardımları için teşekkür ederim iyi sosyaller bir gelisme olursa yazarim.

İşlemcinizi yakmanız için overclock denilen olayı (hız aşırtma) yapmanız gerekir. Bunda bile işlemciyi yakma oranınız düşük. Siz yakmaya çalışsanız da o kendinin tehlikede olduğunu anlar ve frenler veya sistem kendini kapatır. İşlemciniz(dahili ekran kartınız) oyunda yanmaz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı