HD Graphics 4000 sisteme Game Pass'tan oyun önerisi

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
RAM
4 GB
Ekran kartı
HD Graphics 4000
30 GB boş alan. Biliyorum Xbox Game Pass'ta bu sistemle oynancak cok oyun yok. Sizce hangi oyuna baslamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan wake's American dream, Dead Space 3, Doom 3, hades. Çok daha rezil bir sistemde bunları oynayabiliyorum.

EA Play'deki eski oyunlara bakabilirsin; mirror's Edge, BF bc falan gibi.

Game Pass'le EA Play oyunlarını oynayabilir miyim?

Hepsi değil. Ama bazılarını. Mesela Battlefield bad Company 2, Dead Space serisi, mirror's Edge gibi.

Ve, Game Pass'te EA Play olup olmadığını soruyor isen, evet var. Game Pass PC'de bulunuyor, ha bir de Ultimate'de. Sadece konsol Game Pass'te yok.

Hepsi değil. Ama bazılarını. Mesela Battlefield bad Company 2, Dead Space serisi, mirror's Edge gibi.

Ve, Game Pass'te EA Play olup olmadığını soruyor isen, evet var. Game Pass PC'de bulunuyor, ha bir de Ultimate'de. Sadece konsol Game Pass'te yok.

Bir şey daha soracağım gamepassa kartı kayıt ettim Game Pass bitince otomatik para çeker mi?

Bir şey daha soracağım gamepassa kartı kayıt ettim Game Pass bitince otomatik para çeker mi?

Otomatik ödemeyi kapatırsan çekmez. Game Pass ayarlarında mı vardı, tam hatırlamıyorum ama.

Microsoft Store'den ayarlara bak, bulursun büyük ihtimal. O da olmadı, Google'a yaz her türlü çıkar.

Geri
Yukarı