HD Graphics 530 VRAM kaç olmalı?

Yer
gaziantep
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar kullanmakta olduğumuz all in One PC’de ekran kartı olarak HD Graphics 530 var bunun VRAM'i kaç olmalı? Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün yaptığı videoda onlar 512MB veriyordui ben kaç vermeliyim? Şu an 2 GB VRAM var ve belirli oyunları oynayabiliyorum ama 512MB yaparsam oynayamama gibi bir sorunum olabilir mi?
Şu an 4 GB RAM var 8 GB daha sipariş ettim peki o RAM geldiğinde GTA V'de kaç FPS alırım Low ayarlarda?

Ör: Fall Guys/Valorant/CsGo/ Low ayarlar vb.

Teşekkürler.

512 MB yaparsanız VRAM yetersizliği yüzünden yüksek ayarlara geçiş yapamayabilirsiniz. RAM 8 GB ise 2 GB olarak bırakmanı tavsiye ederim. Eğer 16 GB ve üstü RAM'iniz varsa 4 GB'a çıkartabilirsiniz.
O kart o kadar VRAM 'i nasıl işleyebilir acaba? En fazla 2 vermenizi öneririm.

Dediğim gibi videoda 512MB fazlaya gerek yok diyorlardı fazlasını işleyemez diyorlardı.
Zaten sistem çok iyi olmadığından yüksek ayarlarda oynuyamamda 2GBdevam etsinmi yani.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
512 MB yaparsanız VRAM yetersizliği yüzünden yüksek ayarlara geçiş yapamayabilirsiniz. RAM 8 GB ise 2 GB olarak bırakmanı tavsiye ederim. Eğer 16 GB ve üstü RAM'iniz varsa 4 GB'a çıkartabilirsiniz.

2'den fazla vermene gerek yok.
O kart o kadar VRAM 'i nasıl işleyebilir acaba? En fazla 2 vermenizi öneririm.

Dediğim gibi videoda 512MB fazlaya gerek yok diyorlardı fazlasını işleyemez diyorlardı.
Zaten sistem çok iyi olmadığından yüksek ayarlarda oynuyamamda 2gbdevam etsinmi yani.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İsterseniz 2, isterseniz 1.

Zaten sistem çok iyi olmadığından yüksek ayarlarda oynuyamamda 2GBdevam etsinmi yani.

Video:
2GB 'den fazlasını önermiyorum dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı