HD Radeon belleği 0 MB gösteriyor

osman_demirbas

Picopat
Ekran kartım 4 GB fakat 0 MB gösteriyor.
RAM=8 GB.
Ekran kartı driverını aktif ettiğim zaman ekran gidiyor ve "dızzzz" böyle garip bir ses çıkıyor. Bazen ekran kartı yükleniyor ama yüklendikten sonra en fazla 1 gün dayanıyor.

Dosya Ekleri

• bandicam 2020-09-23 17-48-52-399.jpg
    bandicam 2020-09-23 17-48-52-399.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının artık ömrü bitmiş o sorun bende de vardı. Bendeki kart HD 2600 XT. Yeni kark aldım. GTA 5 gibi oyunun grafik ayarı bölümünde kartın hafızası 4 GB olarak gözüküyor ise sorun yok.

Ekran kartım 4 GB fakat 0 MB gösteriyor.
RAM=8 GB.
Ekran kartı driverını aktif ettiğim zaman ekran gidiyor ve "dızzzz" böyle garip bir ses çıkıyor. Bazen ekran kartı yükleniyor ama yüklendikten sonra en fazla 1 gün dayanıyor.
Şu an Onboard ekran kartı ile mi çalışıyor sistem? Ekran kartı bozuk olabilir sürücüsünü tekrar yüklemeyi deneyin. Varsa dump dosyalarını paylaşınız.

Şu an Onboard ekran kartı ile mi çalışıyor sistem? Ekran kartı bozuk olabilir sürücüsünü tekrar yüklemeyi deneyin. Varsa dump dosyalarını paylaşınız.

Kardeşim baktım o klasörde bir dosya bile yok
Ekran kartının artık ömrü bitmiş o sorun bende de vardı. Bendeki kart HD 2600 XT. Yeni kark aldım. GTA 5 gibi oyunun grafik ayarı bölümünde kartın hafızası 4 GB olarak gözüküyor ise sorun yok.

Kardeşim oyunlarda 4 GB gözüküyor fakat kasıyor hem de dehşet kasıyor
Güncellemeyi dene. Ya da sök temizle.

Kardeşim hepsini yaptım güncelledim söktüm temizledim fakat bir sonuç bile yok

Ne yapmam lazım
Baktım ama yok

Geri
Yukarı