HD Tune Error Scan Testi Sonucu Nasıl?

AbcDAasd

Femtopat
Daha fazla  
1706300960677.png

Bu resimdede gözüktüğü gibi 1 tane Damaged var, bu iyi midir yoksa kötü müdür? Eğer kötüyse ne yapmalıyım, düzeltilebilir mi?

1706301550401.png

1706301586135.png

Son düzenleme:
O bir tane görmek istemediğimiz kırmızı kareyi paint ile üstünü kapat hepsi yeşil olsun 😀

Durumu iyi gözüküyor.

@AbcDAasd buradaki sağlık verisinde ondalık gösterim bilmediğim için pek yorumlayamadım ama bad sector yüzünden uyarı veren kısımlar var. Sağlık verisini CrystalDiskMark üzerinden paylaş. Paylaşmadan önce de ondalık olarak göstermeyi ayarla.
Rehber: Crystaldiskinfo verilerini ondalık yapma

@AbcDAasd buradaki sağlık verisinde ondalık gösterim bilmediğim için pek yorumlayamadım ama bad sector yüzünden uyarı veren kısımlar var. Sağlık verisini CrystalDiskMark üzerinden paylaş. Paylaşmadan önce de ondalık olarak göstermeyi ayarla.
Rehber: Crystaldiskinfo verilerini ondalık yapma
1706306764418.png

@AbcDAasd diskte bir tane stabil olmayan sector ve iki tane kullanılamayacak sector bulunuyor. Okuma hatası var ancak HDD ve üreticiden dolayı normal diyorum. Şu anlık HDD için değerlere normal diyorum fakat herhangi bir sistem veya depolama değişikliğine gidersen SSD almanı öneriyorum.

@AbcDAasd diskte bir tane stabil olmayan sector ve iki tane kullanılamayacak sector bulunuyor. Okuma hatası var ancak HDD ve üreticiden dolayı normal diyorum. Şu anlık HDD için değerlere normal diyorum fakat herhangi bir sistem veya depolama değişikliğine gidersen SSD almanı öneriyorum.
Uygun fiyatlı bir SSD önerebilme imkanın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı