HD Tune Test Sonuç Tutarsızlığı

buraaksss

Centipat
Yaklaşık 10-15 gün önce internetten bir kasa aldım. HDD son 2 gündür birden bire Steam'de diske yazma hatası veriyordu aynı şekilde Origin'den de bir şey yükleyemiyordum. HD Tune programı ile 3 kere tarama yaptım ilkinde %96 damage sonucu çıktı daha sonra %80 damage oranı çıktı ertesi gün ise bir durumdan dolayı sistem geri yükleme ile bir hafta öncesine yükledim devamında son kez HD Tune ile tarama yaptığımda %0 damage çıktı ve şu anda yüklemeyle ilgili bir sorun yok gibi duruyor. Ne olmuş olabilir? Kafam çok karışıtı? Ne yapmalıyım?

Teşekkürler programı indirdim, %100 sağlıklı ve performanslı gösteriyor. Emin olmak için bi kere daha ben nasıl test edebilirim ? Birde yukarda anlattığım olay yani dün gece %96 damaged gözüküyorken, sistem geri yükledikten sonra nasıl %100 sağlıklı gözükür hale geldi. Fikriniz var mı ? @DracheN @Yasin Temel

Hocam bu programda teste ihtiyaç yok aslında. Çünkü herhangi bir sağlık veya performans sorunu olursa hemen onu belirtiyor :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan da görebilirsiniz.

Tamamdır. En son sentinel de %100 sağlıklı çıktı. HD tune da da herhangi bir bad sector bulmamıştı. Peki bu yukarda anlattığım tutarsızlık neyden kaynaklandı fikriniz var mı ? @DracheN

Tamamdır. En son sentinel de %100 sağlıklı çıktı. HD tune da da herhangi bir bad sector bulmamıştı. Peki bu yukarda anlattığım tutarsızlık neyden kaynaklandı fikriniz var mı ? @DracheN
Hocam kullandığınız sürüm son sürüm müydü?

Hocam hd sentinel de 5.50 sürümü
hd tune ise 2.55 sürümü yüklü şuanda ama en güncel bunlar mı fikrim yok @DracheN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…