HD5450 sistemde ekran karıncalanıyor

paramour362

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstü kullanicisiyim. HD5450 1GB ASUS ekran karti kullanıyorum, ayni gün içinde bilgisayar normal kullanirken bir karincalanma geldi tüm ekrana. O gün vurduğumu hatirliyorum kasaya ama öyle çok sert değil, ondan sonra akşam saatlerinde bilgisayar karincalanıyor. Arkadan sesleri duyuyorum ama hiçbir şey yapamiyorum, öyle oldu sonra tekrar geldi. Tam hatirlamiyorum en son gece tam gitti, kapatip açınca Windows'u görüp tam masaüstune gelecekken karincalanma başlıyor ve 1 kere görüntü çok hızlı gelip gidiyor. Araştırmalarim sonucu sorunun ekran kartinda olduğunu düşündüm. Bilgisayardan ekran kartini çıkarinca normal açıldı fakat çok güçsüz normale göre tabii, ekran karti alacaktim 50 gun kadar bekledim bilgisayarci da oyaladi. EBA için ekran karti istedim, GT 730 veya GT 710 oyunda oynardim düşuk oyunlari o da olmadi 50 gün sürede bu ekran kartini bir kere yere atmışin, maksat eğlence için. Ondan bir zarar gelmez ama o karincalanmayi gidermek için bilgisayari Windows 10'dan sıfırlasam nasıl olur ya da fikri olan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı