HD6350 sistemde CS 1.6 kasıyor

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,
Epey eski ve kötü bir PC kullanıyorum; HD6350 512MB kart Pentium işlemci 2 GB RAM. Zaten oynadığım iki oyun var Metin2 ve CS 1.6 ama bu kadar eski oyunlarda bile kasıyor, bu normal bir şey mi?
PC tamamen boş 2 oyun ve CCleaner falan yüklü HDD'nin 20 GB'si dolu neredeyse hepsi sistem dosyaları zaten, ayrıyeten en iyi performans ayarlarında kullanıyorum ve güç seçeneklerinden de performans modu seçili. Acaba oyunlar için gereken bir program falan mı eksik nedir bunun sebebi?

Merhabalar,
Epey eski ve kötü bir PC kullanıyorum; HD6350 512MB kart Pentium işlemci 2 GB RAM. Zaten oynadığım iki oyun var Metin2 ve CS 1.6 ama bu kadar eski oyunlarda bile kasıyor, bu normal bir şey mi?
PC tamamen boş 2 oyun ve CCleaner falan yüklü HDD'nin 20 GB'si dolu neredeyse hepsi sistem dosyaları zaten, ayrıyeten en iyi performans ayarlarında kullanıyorum ve güç seçeneklerinden de performans modu seçili. Acaba oyunlar için gereken bir program falan mı eksik nedir bunun sebebi?

Ekran kartı sürücüsü güncel olmayabilir aygıt yöneticisinden güncelleyin.

Aygıt yöneticisinden sürücü güncellemelerini kontrol ettim güncel diyor.Windows update yide denedim sonuç aynı.
Böyle eski oyunların yağ gibi akması lazım ama ilginç bir şekilde kasıyor.
Yok mu başka önerisi olan ?
PC daha yeni formatlandı win7 32 bit bilerek 32 bit yaptırdım ram az diye.

Aygıt Yöneticisi'nden sürücü güncellemelerini kontrol ettim güncel diyor. Windows Update yide denedim sonuç aynı.
Böyle eski oyunların yağ gibi akması lazım ama ilginç bir şekilde kasıyor.
Yok mu başka önerisi olan?
PC daha yeni formatlandı Windows 7 32 Bit bilerek 32 Bit yaptırdım RAM az diye.

Hocam onunla ne alakası var?
Bit konusu mimari ile ilgilidir
Sistemin kaç bit mimari destekliyorsa onu kurman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı