HD7850 Aldım Nasıldır ?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 3B
Diğer bileşenlerinde önemli ama bende de aynı kart var. Bf4 falan ultrada oynuyorum. Ayrıca dragon age 3 ve the witcher 3 ü bekliyorum. Onlarda kötü bir performans alırsam o zaman değiştireceğim. Şimdilik taş gibi nazar değmesin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı yeni aldıysanız iade edin ve yeni nesil kartlara yönlendirelim sizi.
R7 265, GTX750 Tİ gibi.

Almışsın hayırlı olsun da almadan neden sormuyorsun atalar istişare denen kurumu işletmiş senelerce...
Maddi gücün ona yeterse en azından güncellenmişi olan R7 265X tercih etseydin... Değiştirebilirsen değiştir. 400 TL. civarında oda.
AMD de alt seviye HD-7950 3GB olur. Yeni nesilde R9 280 çipset. R9 275X henüz çıkmadı. Çıkarsa Fiyat/Performans canavarı olacak... Tahiti kırması çıkmadı. Benim imzadaki karttan vatandan kalktı dışarıdan bak belki bulursun. 460 TL. wep özel fiyatı vatanda.

@Silinen üye Teşekkürler içimi rahatlattınız. Siz memnun musunuz karttan peki ?
Hocam size şöyle söyliyim, 1 sene önce aldım kartı ve şu an diyorum ki "Belkide yaptığım en doğru kararlardan biriydi" ben açıkcası daha önceden ufak çaplı 500 tl lik bir bilgisayarım vardı ama şu an 1 sene önce bana bu sistemi alabileceğimi söyleseydiniz "Kardeşim tamam hayallerimiz var ama dalga geçme sende" derdim :D Ama nasip kısmet herşey kısa bir sürede bir baktım ki kasa masanın üzerinde duruyor :D Yani elinizdeki kart'da korkacak bir şey yok, gönlünüz rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı