HD7850 Oyun Performansı

AJudge

Hectopat
Selam arkadaşlar, aşağıdaki sistemle CS:GO'da kaç FPS alabilirim? Grand Theft Auto V'de 1080p Ultra FXAA açık oynayabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.
  • i5 3570
  • Asus AMD Radeon HD7850 2GB
  • 16 GB RAM

Son düzenleme:
Ultra, 2GB VRAM varsa belki, 1GB VRAM ile imkansız.

O oyunları orta ayarlarda belki 60'da oynarsınız.

Sen 7850'den 60'ı al. AA'yı bırak.

Tam hatırlamıyorum. Forumda önceden bir konu açılmıştı, HD7850 ile MSAA 4x Ultra ayarlarda 60 FPS oynanıyordu. İnternette gördüğüm testlerde çok iyi ama gerçekten bir test etmem lazım.

Peki CS:GO kaç fps alırım? Ultra 8xMsaa 130 fps oynatır mı?
Youtube'den bakmak daha hızlı ve daha doğru, ayrıca hızlıca cevap alırsın.
Youtube'de ki kanallara güvenemiyorum. Eğer izlediğim videolar gerçekse hemen oyunu indireceğim. Örneğin sizce bu video gerçek olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Peki CS:GO kaç fps alırım? Ultra 8xMsaa 130 fps oynatır mı?

Youtube'de ki kanallara güvenemiyorum. Eğer izlediğim videolar gerçekse hemen oyunu indireceğim. Örneğin sizce bu video gerçek olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neden olmasın ki? Ayrıca bir video değil birkaç videodan bakarsın, sonuçlar yakınsa kesin doğru olduğuna karar verirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı