HD7870 Vs HD7850

@Akif Hangisi alsam oyunlarda daha iyi olur?
Merhaba arkadaşım.İlk yorumun benden olsun :) .Ben de şu an HD7850 2gb Asus marka ekran kartı kullanıyorum ve watch dogs olsun battle field 4 olsun grid 2 olsun genel olarak ultrada oyunlar akıyor :D .30-40 Fps arasda watch dogs u ultra ayarlarada oynatıyorum. Arada ufak kasmalarımı da eklemem gerek.Son olarak da Eşyönsüz süzmeyi 2xmsa dan daha yukarısına çıkarmama ya dikkat et. Ama benim tercihim maddi durumun el veriyorsa 3gb bi ekran kartı al derim al derim .

Merhaba arkadaşım.İlk yorumun benden olsun :) .Ben de şu an HD7850 2gb Asus marka ekran kartı kullanıyorum ve watch dogs olsun battle field 4 olsun grid 2 olsun genel olarak ultrada oyunlar akıyor :D .30-40 Fps arasda watch dogs u ultra ayarlarada oynatıyorum. Arada ufak kasmalarımı da eklemem gerek.Son olarak da Eşyönsüz süzmeyi 2xmsa dan daha yukarısına çıkarmama ya dikkat et. Ama benim tercihim maddi durumun el veriyorsa 3gb bi ekran kartı al derim al derim .
Recep Abi görmesin. Kart konusunda ise 7870 daha iyi olur diye düşünüyorum.

Zaten hemen hemen aynı modeller 7870 ve 7850. Çok bir fark yok. Sapphire modelini alacağınızı varsayarak 50TL daha koyup R9 270 almanızı öneriyorum. Eğer Asus veya MSI modellerini almayı düşünüyorsanız GTX760'a yönelin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı