HDD Fixing (E:) hatası ve Harddiskten gelen ses

Baran Akıncı

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi günler, bu olaylar bundan birkaç gün önce gerçekleşmeye başladı. Bilgisayarımı bir program indirdiğim için yeniden baslattım ve sonrasında fixing D: hatası verdi. Bayağı bir araştırdım format atmam ile ilgili bir şeyler söylendi. Ben de D diskimi sıfırladım, sorunlar olustu ve sonrasında diskimi silerek E: diski oluşturdum. Konuyu açmadan 10 dakika öncesine kadar sorun yoktu. HDD'den gelen sesler hariç. Steam açılmadı, sonrasında bilgisayara bildirim geldi disk hataları var gibisinden yeniden başlat diye. Ben de yeniden başlattım ve başlatma sırasında bu ekran geldi. Öncesinde de D diskim için bu ekran vardı zaten. HDD'den garip sesler gelmekte, bu sorunları nasıl çözerim?

HDD'den gelen sesin videosu:

IMG_20201212_234040.jpg

Merhabalar iyi günler, bu olaylar bundan birkaç gün önce gerçekleşmeye başladı. Bilgisayarımı bir program indirdiğim için yeniden baslattım ve sonrasında fixing D: Hatası verdi. Bayağı bir araştırdım format atmam ile ilgili bir şeyler söylendi. Ben de D diskimi sıfırladım, sorunlar olustu ve sonrasında diskimi silerek e: Diski oluşturdum. Konuyu açmadan 10 dakika öncesine kadar sorun yoktu. HDD'den gelen sesler hariç. Steam açılmadı, sonrasında bilgisayara bildirim geldi disk hataları var gibisinden yeniden başlat diye. Ben de yeniden başlattım ve başlatma sırasında bu ekran geldi. Öncesinde de D diskim için bu ekran vardı zaten. HDD'den garip sesler gelmekte, bu sorunları nasıl çözerim?

HDD'den gelen sesin videosu:

Eki Görüntüle 777695

Format at.

Geri
Yukarı