HDD HD Tune Test Sonuçları

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda donma takılma sorunlarından dolayı bugün bir tarama yaptım. Sonuçlar aşağıdaki gibi, pek anlamadığım için size danışmak istedim. HDD değiştirmeli miyim?

373433

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi 1 yıllıksa bu HDD size geldiğindede biraz sıkıntı içinde olabilir çünkü fazla Bad Sector mevcut yılına göre yada kasa sürekli bişeyler yazarken oynar halde yada portunuzu iyi monte etmemişsiniz şaşırdım :) Arkadaşımızın dediği gibi bu HDD emekli olmalı çünkü SSD li sistemde size köstek olacaktır.

Dediğiniz gibi 1 yıllıksa bu HDD size geldiğindede biraz sıkıntı içinde olabilir çünkü fazla Bad Sector mevcut yılına göre yada kasa sürekli bişeyler yazarken oynar halde yada portunuzu iyi monte etmemişsiniz şaşırdım :) Arkadaşımızın dediği gibi bu HDD emekli olmalı çünkü SSD li sistemde size köstek olacaktır.

Vatandan topladım bilgisayarı her parça 0 bilmiyorum yani sağlam gelmemişse. Sağlam monte ettim kasa da sağlam durumda yani kıpırdama gibi bi durum yok. Şanssızlık diyelim

Vatandan topladım bilgisayarı her parça 0 bilmiyorum yani sağlam gelmemişse. Sağlam monte ettim kasa da sağlam durumda yani kıpırdama gibi bi durum yok. Şanssızlık diyelim
Eğer 1 yıllıksa bence garantiye ver vatana götür direk bunda bu kadar bad sector var de takılıyor falan de onlarda muhtemel bu testi yapar bir karar verirler şansını denemekte fayda var.

Eğer 1 yıllıksa bence garantiye ver vatana götür direk bunda bu kadar bad sector var de takılıyor falan de onlarda muhtemel bu testi yapar bir karar verirler şansını denemekte fayda var.

Eğer yarın SSD elime ulaşırsa yapabilirim bunu aslında 120 GB ile idare edebilirim bir süre. Garanti belgesi ve kutusuyla mı götürmem gerekiyor? Garanti belgesi yeterli mi sadece?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı