HDD için Windows 10 sürüm önerisi

Yok hocam çıkartmaz. Şu anda bende aynı sistemi kullanıyorum 4 GB RAM olduğu için. Boşta %25 civarı geziyor ve gereksiz hizmetlerden arındırılmış bir ISO. Yükledikten sonra Windows Update ile güncellemeleri yaptıktan sonra servislerden devre dışı bırakın. HDD rahatlar hem.

Garantiye almak için;

1650731824034.png

Sonrasını anlatmaya pek gerek yok zaten. Kuracağım program ve Driver'ları indirmeyi deneyeceğim. Kafam rahat olur hem.
Yok hocam çıkartmaz. Şuanda bende aynı sistemi kullanıyorum 4 GB RAM olduğu için. Boşta %25 civarı geziyor ve gereksiz hizmetlerden arındırılmış bir iso. Yükledikten sonra Windows Update ile güncellemeleri yaptıktan sonra servislerden devre dışı bırakın. HDD rahatlar hem.
Hocam acaba 1809 sürümü nasıldır ? Türkçe olmaması sıkıntı. Sadece ben kullanmayacağım çünkü laptopu.

Son düzenleme:
Garantiye almak için;

Eki Görüntüle 1368512

Sonrasını anlatmaya pek gerek yok zaten. Kuracağım program ve Driver'ları indirmeyi deneyeceğim. Kafam rahat olur hem.

Hocam acaba 1809 sürümü nasıldır ? Türkçe olmaması sıkıntı. Sadece ben kullanmayacağım çünkü laptopu.
2015 LTSC sürümüne sonradan ayarlar bölümünden Türkçe dil yükleyebilirsiniz. 1809'da idare eden bir sürümdür ama 2015 LTSC çok daha hafif ve hızlıdır.

Geri
Yukarı