HDD Kızağı 9 mm mi 12.7 mm mi?

Nb15.6 kasa sürümü bendeki 12.7 ile tam uyumlu oldu dvdrom çok basit sökülüyor vida sını sök veya metreyle ölç çok basit.
NB 15.6 bir model numarası değil ortalığı lütfen karıştırmayın. NB 15.6 ibaresi Casper notebook'ların 15.6 inç cihazlara vermiş olduğu genel bir isimlendirme. NB 15.6 adına 30'dan fazla farklı model var.

Ben senin yazdığından farklı birşeymi yazdım kasa sürümü dedim model demedim yazdığım mesajları iyi oku sök metreyle ölç yazıyor okunmadan yazmayın ben illa onu al demedim

NB 15.6 adına 9.5MM slim DVD-Rom'da var 12.7 MM DVD-Rom da var. Benim bilgisayarım NB 15.6 12.7 MM taktım oldu demek yardımcı olmak demek değildir.

Merhaba. SSD'ye geçiş yapmak istiyorum ve bununla birlikte CD-ROM yerine HDD'yi takmak istiyorum. İnternetten HDD kızağı baktığımda iki seçenek çıktı; 9mm ve 12.7 mm. CD-ROM ebatlarını nasıl bulabilirim? Bigisayarın kasasını açmadan anlamam mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kardeşim bilgisayardan aygıt yöneticisine gir orada DVD ROM olacak ona sağ tıkla en sonda özellikler kısmı açılacak, orada DVD'nin modeli çıkıyor modeli internete yaz sonuna dimensions (boyutları) yaz sana en boy yükseklik hepsini verir.

Geri
Yukarı