HDD nereye takılır?

• Konuyu başlatan TheC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 601

TheC

Centipat
Daha fazla  
Kasayı açtım bekliyorum 30 dakikadır. HDD takma yerini bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20220407_203200.jpg
    20220407_203200.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kasalarda arkadaşların dediği hdd yuvalarından olmuyor. Mesela benim kasada öyle bir şey yok belli bir demire yaslayıp vidalıyorsun vidalar onu tutuyor. Seninki de öyle olabilir dikkatli bak.

Bazı kasalarda arkadaşların dediği hdd yuvalarından olmuyor. Mesela benim kasada öyle bir şey yok belli bir demire yaslayıp vidalıyorsun vidalar onu tutuyor. Seninki de öyle olabilir dikkatli bak.
Yaslanıcak demir nerede oluyor?
Attığım resimde bi demir parçası var ama o ssd için gibi duruyor.

Dosya Ekleri

• 20220407_205524.jpg
    20220407_205524.jpg
    151,9 KB · Görüntüleme: 16
Yaslanıcak demir nerede oluyor?
Çizim kötü ama kusura bakma. Genellikle kasanın yan kapağını açınca direk mavi olarak çizdiğim yerlerde oluyor. En azından benim öyle. Orda bol bol delikler olur vidalar için ayrılmış olan. Onun dışında direk kasayı görmeden yardımcı olamam büyük ihtimal.

Dosya Ekleri

• kasa.png
    kasa.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 19
  • hdd.jpg
    hdd.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 18
  • hdd2.jpg
    hdd2.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri