HDD sağlık durumu nasıl?

PapyrusTer

Femtopat
Daha fazla  
HDD, Crystalmarkinfo uygulamasında bu şekilde. Windows ve ana uygulamalar SSD üzerine kurulu. Onda da %99 olarak gösteriyor. 3 ay önce aldım zaten ama HDD çok sorunlu sanırım, görüşünüz nedir? Ömrü ne kadar kalmıştır sizce? Not: HDD'yi oyun depolamak için kullanıyorum. GTA V, Valorant ve 2-3 Epic Games oyunu var.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    140,1 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    142,5 KB · Görüntüleme: 27
HDD, Crystalmarkinfo uygulamasında bu şekilde. Windows ve ana uygulamalar SSD üzerine kurulu. Onda da %99 olarak gösteriyor. 3 ay önce aldım zaten ama HDD çok sorunlu sanırım, görüşünüz nedir? Ömrü ne kadar kalmıştır sizce? Not: HDD'yi oyun depolamak için kullanıyorum. GTA V, Valorant ve 2-3 Epic Games oyunu var.
HDD kötü durumda gibi gözüküyor değiştirmenizi öneririm.

Disk Yönetimine girin. Eğer diski parçalamadıysanız bozulmamıştır.

HDD kötü durumda gibi gözüküyor değiştirmenizi öneririm.
ben de aynı şeyleri düşündüm ama 4 aydır gta v vs oynuyorum cok buyuk ısınma problemi falan da olmuyor çok ağır donanımsal hasa varsa yenisini alırım... 4 sene önce bir tamirci samsung 1 tb hdd ile değiştirmiş uzun süre sonra fark edebildim

Disk Yönetimine girin. Eğer diski parçalamadıysanız bozulmamıştır.
EFİ sistem bölümü ve kurtarma bölümü var toplam 600 mb

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    100,5 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı