HDD'de bulunan boş yer kullanılmıyor

Pikachewie

Hectopat
Makaleler
1
Birkaç ay önce Windows HDD'ye kuruluydu bende SSD aldım Windows'u SSD'ye aktardıktan sonra HDD'nin C kısmını kaldırdım ( çünkü SSD'ye kopyalamıştım ) şimdi HDD de yaklaşık olarak 300 GB boş yer var ancak PC kullanmama izin vermiyor.

1671898207204.png

1671898276555.png

HDD'de önemli verileriniz varsa ve biçimlendirmek istemiyorsanız minitool Partition yazılımını indirin. Yazılım üzerinden 100 MB'lık ve 506 MB'lık bölümleri silin. Daha sonra D bölümünü dinamik bölümden temel bölüme dönüştürün, ardından D bölümünü diğer biçimlendirilmemiş bölümle birleştirin ve tek bölüm olarak yolunuza devam edin.

HDD'de önemli verileriniz varsa ve biçimlendirmek istemiyorsanız minitool Partition yazılımını indirin. Yazılım üzerinden 100 MB'lık ve 506 MB'lık bölümleri silin. Daha sonra D bölümünü dinamik bölümden temel bölüme dönüştürün, ardından D bölümünü diğer biçimlendirilmemiş bölümle birleştirin ve tek bölüm olarak yolunuza devam edin.

O bölümler önemsiz mi?

sağ tık yapıp yeni basit birim deyince ne oluyor?
Görselde gösterdiğim şey.

Hocam silme olayı nasıl yapılıyor bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı