HDD'de Olan Windows'u SSD'ye Aktarma

emrekah

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar toplayacağım, evdeki HDD üzerinde Windows 10 var toplayacağım bilgisayarda SSD olacak. HDD'de olan Windows'u SSD'ye aktarmak istiyorum bu mümkün mü mümkünse nasıl yapacağım, şimdiden teşekkürler.

Hocam bu konuda kafamda kesinleştiremediğim bir sorum var.

Videodaki programda sistem klonlamak ücretli ve çok pahalı geldi.
Onun yerine parça parça klonlama seçeneği üzerinden C'yi ve diğer sisteme ayrılan gizli bölümleri tek tek kopyaladığım takdirde windows sorunsuz çalışacak mıdır? Gizli kısımlar için harf ataması veya düzenlenmesi nasıl olmalıdır(SSD içerisinde)?
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Macrium Reflect halen ücretsiz. AOEMI başından beri ücretliydi. Ücretsiz bir yazılımı ücretli yapmak pek kolay değil günümüzde.
Evet yükleme şekli vs değişmiş. Maile şifre geliyor, kodla aktive oluyor. 30 gün deneme. Ama fonksiyonlar full gibi. Henüz denemedim. Umarım kısmamışlardır clone özelliklerini vs...
Teşekkürler.

Bir de: Samsung'un kendi yazılımını deneyen yok mu acaba?
Esas onu merak ediyorum. @Wheeler Man

Evet yükleme şekli vs değişmiş. Maile şifre geliyor, kodla aktive oluyor. 30 gün deneme. Ama fonksiyonlar full gibi. Henüz denemedim. Umarım kısmamışlardır clone özelliklerini vs...
Teşekkürler.

Bir de: Samsung'un kendi yazılımını deneyen yok mu acaba?
Esas onu merak ediyorum. @Wheeler Man
Siz "Personal" sürümü indiriyorsunuz hocam. Free sürüm kayıt istemiyor ve ücretsiz. Ben Kingston A400 aldığımda Anhdv'de bulunan Acronis True Image 2020 ile klonlama yapmıştım. PE sistem olduğu için içerisinde süresiz olarak bulunuyor.

Geri
Yukarı