HDD'den SSD'ye nasıl veri aktarılır?

OCsici

Hectopat
İş için kullandığım laptop içerisindeki HDD'nin ömrünün dolduğunu söylüyor. O yüzden yeni bir SSD aldım ve olduğu gibi programlar dosyalar dahil olmak üzere her şeyi aktarmak istiyorum. Muhasebe için kullandığım logo programı benim için en önemlisi veri kaybı yaşamak istemiyorum.

Aynı cihaz içerisinde bir araya getirip kopyala yapıştır yapabilirsiniz, fakat hdd çalışıyor ise yoksa veri kurtarma hizmeti veren firmalar var diye biliyorum, fakat hayatımda hiç bu firmalar ile çalışma gereği duymadım, çünkü hdd bozuldu ise o veriden hep vazgeçme taraftarı oldum.

İş için kullandığım laptop içerisindeki HDD'nin ömrünün dolduğunu söylüyor. O yüzden yeni bir SSD aldım ve olduğu gibi programlar dosyalar dahil olmak üzere her şeyi aktarmak istiyorum. Muhasebe için kullandığım logo programı benim için en önemlisi veri kaybı yaşamak istemiyorum.
HDD TO SSD tipi yazılımlar var ama çoğu paralı ücretsiz olan varsa technopat yt kanalında paylaşmışlardı böyle bir video ona bak derim.

1.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(başka bir kanala ait ama aynı program)

Geri
Yukarı