HDD'nin sağlam olup olmadığı nasıl anlaşılır?

merto14

Centipat
Daha fazla  
Markasini bilmedigim HDD var saglikli olup beni kac yil idare edecek merak ediyorum uygulamasi var mı?

CrystalDiskInfo yazılımını indirin. Ardından üst kısımdan seçenekler > gelişmiş özellikler > ham değer > 10DEC yapıp ekran görüntüsü atınız.

HDD için HD Tune Pro yazılımını indirin. Ardından programı açın. Üst kısımdan HDD'nizi seçiniz. Sonra error scan testi yapın Quick Scan kapalı şekilde. Ardından yine ekran görüntüsü atınız.

Geri dönüşünüzü bekliyorum.

CrystalDiskInfo yazılımını indirin. Ardından üst kısımdan seçenekler > gelişmiş özellikler > ham değer > 10dec yapıp ekran görüntüsü atınız.

HDD için HD Tune Pro yazılımını indirin. Ardından programı açın. Üst kısımdan HDD'nizi seçiniz. Sonra error scan testi yapın quick scan kapalı şekilde. Ardından yine ekran görüntüsü atınız.

Cok kotu galiba ama bilgisayar acilirken 35 saniyede aciliyor.

CrystalDiskInfo yazılımını indirin. Ardından üst kısımdan seçenekler > gelişmiş özellikler > ham değer > 10dec yapıp ekran görüntüsü atınız.

HDD için HD Tune Pro yazılımını indirin. Ardından programı açın. Üst kısımdan HDD'nizi seçiniz. Sonra error scan testi yapın quick scan kapalı şekilde. Ardından yine ekran görüntüsü atınız.

Bu da HD Tune hocam 1 yil dayansin bana yeter hocam.

Dosya Ekleri

• IMG20230223175515.jpg
    IMG20230223175515.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG20230223180152.jpg
    IMG20230223180152.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı