HDMI to VGA adaptör çalışmıyor

• Konuyu başlatan wenX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 384

wenX

Hectopat
Makaleler
1
Dün bu ürünü satın aldım ve bugün elime ulaştı. Bu monitöre taktıktan sonra hiç sinyal gelmedi. Başka bir ayar mı yapmam gerekiyor acaba? Ekran kartım 2060.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc açılınca yükleme yapsın windows oturum açma ekranına geldiğinde, görüntüyü alamasan da tahmin edersin kaç saniyede açılıyorsa artık, orda hdmi kablosunu söküp geri tak. Bazen bu şekilde görüntü geliyo, görüntü gelmezse adaptör bozuktur zaten ama gelirse her pc açılınca bu şekilde söküp takman gerekecek yada dvi to vga kullanman gerek. Bi ara bende yaşadım bu sorunu dvi adaptör alınca çözdüm birde aktif olması lazım galiba adaptörün.

PC açılınca yükleme yapsın Windows oturum açma ekranına geldiğinde, görüntüyü alamasan da tahmin edersin kaç saniyede açılıyorsa artık, orada HDMI kablosunu söküp geri tak. Bazen bu şekilde görüntü geliyor, görüntü gelmezse adaptör bozuktur zaten ama gelirse her PC açılınca bu şekilde söküp takman gerekecek ya da DVI to VGA kullanman gerek. Bir ara bende yaşadım bu sorunu DVI adaptör alınca çözdüm bir de aktif olması lazım galiba adaptörün.

Yok olmuyor. Ama normalde tamamen görüntü yok demesi lazımken video sinyalı yok diyor. Sorun nerede anlamadım.

Geri
Yukarı