HDMI to VGA dönüştürücü önerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kullanıyorum gayet yeterli.

DARK DK-HD-AHDMIXVGA4 0.15metre HDMI-VGA (D) Görüntü Adaptörü Siyah 1080p
Daha yüksek bir model almayı düşünüyorum.

Ayrıca anlamadığım şey, mesela attığınız linkteki dönüştürücünün HDMI ucu erkek değil mi? HDMI kablosuna nasıl bağlayacağım onu? Dişi olması gerekmez mi?

Daha yüksek bir model almayı düşünüyorum.

Ayrıca anlamadığım şey, mesela attığınız linkteki dönüştürücünün HDMI ucu erkek değil mi? HDMI kablosuna nasıl bağlayacağım onu? Dişi olması gerekmez mi?

Benim attığım dark olan universal vga dışa doğru değil giriş düz yani dişi diyebiliriz, bağladığım bilgisayarın vga portu da aynı şekilde dişi ve aşağıdaki kablo ile sorunsuz bağlantı sağlıyorum.

Benim attığım dark olan universal vga dışa doğru değil giriş düz yani dişi diyebiliriz, bağladığım bilgisayarın vga portu da aynı şekilde dişi ve aşağıdaki kablo ile sorunsuz bağlantı sağlıyorum.

Hocam VGA'yı değil HDMI'un ucunu soruyorum.

Mesela aşağıdaki linkteki gibi bir HDMI kablomuz var:

Bunun iki ucu da erkek. Attığınız linkteki ürünün HDMI ucu da erkek değil mi? Nasıl birbirine bağlanacak?

Hocam VGA'yı değil HDMI'un ucunu soruyorum.

Mesela aşağıdaki linkteki gibi bir HDMI kablomuz var:

Bunun iki ucu da erkek. Attığınız linkteki ürünün HDMI ucu da erkek değil mi? Nasıl birbirine bağlanacak?
Hdmi portunda erkek dişi yok diye biliyorum standarttır giriş. Attığınız hdmi kablo ile darkın hdmi kablo ucu aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı