HDMI to VGA önerisi

Ufuk Yeşil

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX1060'lı sistem aldım ancak monitörüm VGA girişli. Bana fazla pahalı olmayan kaliteli bir dönüştürücü önerir misiniz? Teşekkür ederim.

35tl dönüştürücü aldım görüntü gelip gidiyor açılırken açıldıktan 3-4 dk sonra görüntüyü vermeye başlıyor.bir kaç farklı dönüştürücü ile denedim sorun aynı.başına seninde aynı sorunlar gelebilir.kartım rx570

35tl dönüştürücü aldım görüntü gelip gidiyor açılırken açıldıktan 3-4 dk sonra görüntüyü vermeye başlıyor.bir kaç farklı dönüştürücü ile denedim sorun aynı.başına seninde aynı sorunlar gelebilir.kartım rx570
Dark'ın 35-40 TL arasında satılan dönüştürücüsünü sipariş ettim. Eski bilgisayar + monitörümü satıp yeni monitör alacağım kısa bir süre idare etsin yeterli. Gerçi bilgisayarım geldi hevesliyim ancak dönüştürücü hala gelmedi kullanamıyorum ARAS KARGO sağolsun..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı