HDTune Toshiba MQ01ABF050 Reallocated Sector Count Hatası

furkana

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu reallocated event count sarı ve data kısmı yükseliyor git gide. Bilgisayarımın garantisi hala duruyor ve bu 3. oldu yine aynı hata servise götürdüğümde harddisk yanmış falan diyerek servise yolluyorlardı yani yeter bu 3 oldu bıktım. Şimdi götürsem orda halledebilirler mi yoksa daha da zorlayıp, tamamen yakıp öyle mi götüreyim? Bu arada PC markası Casper. Böyle yani bu arada Casper pişmanlıktır. 1300'e aldım, almaz olaydım. Bir şey kaldırdığı yok ve de geleli daha 1 ay anca oldu.

LpNZzJ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte bozuk sektör oluşmuş ve yerine yenileri atanmış. Ayrıca 2.50 ile değil, imzamdan 5.50 sürümü indirip bakın. Ayrıca programla ErrorScan taraması yapın (QuickScan işaretlemeyin.) ve sonucu paylaşın. Detaylı test edelim.

Technopatla yeni tanışmış olmanın zararlarından biri :) Casper'ın alınmayacağını seneler öncesinden bildiriyorduk.
Samet'in dediğini uygulayın sonucu paylaşın. Eğer kırmızı noktalar çıkarsa vakit kaybetmeden HDD değişmesi gerektiğini bildir ve gönder garantiye. Gelir gelmez aynı testi yap değerlerde değişme olmazsa mahkemeye başvur.

Ya böyle bir teknik servis görmedim, adamlara diyorum ki çok ısınıyor sistemde ufak ufak çökmeler içinden cızırtı geliyor diyorum adamlar bir şey yok sapa sağlam diyor. Allah'ım sabır ver komple boz öyle göndeririz dediler servis'de tanıdığımız.

Adamlara fotoğrafı'da gösteriyorum komple işi bitsin öyle getir diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı