Hearts of Iron 4 başkent işgalinden sonra ülke işgali için DLC var mı?

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Hocalarım çok mantıksız geldi. Oyun mekaniği güzel ama artık birçok şehri düşürmekle uğraşmak istemiyorum aklıma bu konsept geldi. Bunun için bir mod, DLC veya hile gibi bir şey var mı?

Ajanlarını kullanarak iş birliği görevi verebilirsin. Ülkelerin surrender limitlerini %40'a yakın düşürüyor. Fransa gibi ülkelerde başkenti almak yetiyor kapitüle etmek için. DLC gerekiyor bunun için tabii ki.

Hangi DLC hocam? Şu an elimde para var hazır varken alayım bari.

Sovyetle cebelleşilip konu açılmış sanırım 😁. Aslında çok da kötü değil o mekanik. Surrendar limite kadar şehir işgal etmek gerekiyor, en çok işgal puanı da (terimi ben uydurdum ismini hatırlamıyorum) başkentten geliyor zaten. Onun dışında bildiğim böyle bir mod yok maalesef.

Sovyetle cebelleşilip konu açılmış sanırım 😁. Aslında çok da kötü değil o mekanik. Surrendar limite kadar şehir işgal etmek gerekiyor, en çok işgal puanı da (terimi ben uydurdum ismini hatırlamıyorum) başkentten geliyor zaten. Onun dışında bildiğim böyle bir mod yok maalesef.
Leningrad'ı, Staligrad'ı ve Moskova'yı alıp Vladivostok yolunda tüm ordusunu kaybedenlere gelsin.

O yol yol değil 😂.

Bana mı anlatıyorsunuz hocam :D laptop hala kırılmadığı için dua ediyor.

Sovyet'le cebelleşilip konu açılmış sanırım 😁. Aslında çok da kötü değil o mekanik. Surrendar limite kadar şehir işgal etmek gerekiyor, en çok işgal puanı da (terimi ben uydurdum ismini hatırlamıyorum) başkentten geliyor zaten. Onun dışında bildiğim böyle bir mod yok maalesef.

Hem o hem de Polonya, PC kastığı için oynamak benim için eziyet.

Yeni konular

Geri
Yukarı