Çözüldü Hearts of Iron 4 modları açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Samius

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, forumda yeniyim o yüzden hatam olursa kusura bakmayın, ben Steam üzerinden Hearts of Iron 4 indirdim fakat Steam üzerinden abone olup mod kurmaya çalışınca aşağıdaki gibi bir sorunla karşılaştım. Oyunu silip tekrar yükledim düzelmedi, modları tekrar indirdim yine işe yaramadı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• sorun 1.png
    sorun 1.png
    77,8 KB · Görüntüleme: 1.143
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba bora, arkadaşımla aynı anda oynuyoruz sürümler uyumlu modlar onda çalışıyor fakat bende ise bu şekilde hata veriyor forumda başkalarının da bu problemle karşılaştığını gördüm ancak nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

Belgelerime girip paradox ınteractive dosyasının içinde HOI4 var onu silmeyi deneyelim.
Modları indirdiğin sayfadan hangi versiyon ile uyumlu olduğuna bakmayı dene istersen.

Merhaba bora, arkadaşımla aynı anda oynuyoruz sürümler uyumlu modlar onda çalışıyor fakat bende ise bu şekilde hata veriyor forumda başkalarının da bu problemle karşılaştığını gördüm ancak nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

Belgelerime girip paradox ınteractive dosyasının içinde HOI4 var onu silmeyi deneyelim.

Çözüm

Geri
Yukarı