Çözüldü Hearts of İron 4 siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Astoraxi

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu çalıştırıyorum ancak sonra siyah ekran geliyor ve hiçbir şekilde görüntü vermiyor, çökme olmuyor, ses geliyor. Paradox Launcher silip yeniden yükledim ama işe yaramadı. Sonra belki işe yarar diye process monitor ile hata raporu aldım.

Hata raporu: Logfile.rar

Çözüm
OneDrive yüzünden oluyor, kaldırmanız gerekli. Ama rehber hala çalışıyor mu emin değilim. Bu rehberi son önerdiğimde OneDrive tam kaldırılmamıştı.

Sistem geri yükleme noktası oluşturmak isteyebilirsiniz.

OneDrive yüzünden oluyor, kaldırmanız gerekli. Ama rehber hala çalışıyor mu emin değilim. Bu rehberi son önerdiğimde OneDrive tam kaldırılmamıştı.

Sistem geri yükleme noktası oluşturmak isteyebilirsiniz.

Çözüm
Oyunu çalıştırıyorum ancak sonra siyah ekran geliyor ve hiçbir şekilde görüntü vermiyor, çökme olmuyor, ses geliyor. Paradox Launcher silip yeniden yükledim ama işe yaramadı. Sonra belki işe yarar diye Process Monitor ile hata raporu aldım.

Hata raporu: Logfile.rar

Bende bugün HOI4 indirdim ve aynı hatayı aldım 1 saat boyunca araştırdım ama bulamadım bende oyunu açık tuttum oyuna tıkladım başlat dedim siyah ekranda kaldı bir 10 -15 dk arası bekledim ve bir anda oyun açıldı eğer diğer çözümler olmazsa bunu deneyebilirsin.

Geri
Yukarı