Hearts of Iron IV Launcher Açılmadan Kapanıyor

Numenor000

Hectopat
Öncelikle merhaba,
Hearts of Iron IV Waking The Tiger DLC'sini daha önceden bilgisayarımda sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum fakat bi' süre sonra tekrar girmeye çalıştığımda launcher'ın açılıp hemen akabinde kendiliğinden kapandığını gördüm. Forumda bu sorunu yaşayan bir kişi daha olmuş. Oradaki çözümü denedim fakat sonuca ulaşamadım. Process Monitor raporunda ben bir hata yakalayamadım, raporu buraya bırakıyorum. Yardım edebilecek bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
PM Raporu: Logfile.rar

Herhangi bir mod veya Türkçe yama kurdunuz mu? Oyunu dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Hayır, herhangi mod veya Türkçe yama kurulu değil. Belgeler klasöründeki kayıt dosyalarını silip girmeyi de denedim ama sonuç vermedi.

Türkçe yama kurduysan bile gerek yok. Odak ağıcını çevirmediğinden işe yaramıyor. Researchlerde aynı şekil.
Kesinlikle öyle, haklısın. Şu ana kadar tam bir çeviri bulamadığım için Türkçe yamaya ihtiyaç duymadım.

Hayır, herhangi mod veya Türkçe yama kurulu değil. Belgeler klasöründeki kayıt dosyalarını silip girmeyi de denedim ama sonuç vermedi.

Kesinlikle öyle, haklısın. Şu ana kadar tam bir çeviri bulamadığım için Türkçe yamaya ihtiyaç duymadım.
Ben oyunu başında İngilizce oynadığım için Türkçe yama kurduğumda oynayamadım :D
Neyse sorumuza gelelim Launchere girdiği anda mı kapanıyor yoksa oyna ya bastığında mı Clear user directory i denedin mi? O DLC'siz sorunsuz giriyor mu? Son olarak bi çözüm bulamazsan DLC'yi sil,yükle olmazsa oyunu sil,yükle belki düzelir.

Ben oyunu başında İngilizce oynadığım için Türkçe yama kurduğumda oynayamadım :D
Neyse sorumuza gelelim Launchere girdiği anda mı kapanıyor yoksa oyna ya bastığında mı Clear user directory i denedin mi? O DLC'siz sorunsuz giriyor mu? Son olarak bi çözüm bulamazsan DLC'yi sil,yükle olmazsa oyunu sil,yükle belki düzelir.
Launcher'ı açtığımda ekranda açılmadan görev yöneticisine gelip geri kapanıyor. DLC olmadan saf halinde oyun açılıyor ama DLC ile birlikte oynamak istiyorum. DLC yükleyip silme, oyunu silip yükleme vs denedim ama olmuyor :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı