Hearts of Iron IV'de mod yapıyorum ve fikirlerinizi bekliyorum

Benim hoşuma gitti Man the Guns DLC'nin tanklara gelmiş hali gibi. Bence gayet hoş.

İstanbul boğazından gemilerin geçirilmemesi ve askerden arındırılmış bölge yapıp bir focusla kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabileceğimi bilen var mı ?

Komutanlar güncellenebilir, Donanma ve Uçak'taki güncellemeler tam olarak nedir?
Eğer abarttıysanız aşırı bufflı bir Türkiye olur ve dengesiz olur, onun yerine focus eklemeyi deneyebilirsiniz.

Yeni odak ağacı eklemek dışında ekleyeceğiniz çoğu şey gereksiz olacaktır. Zaten trilyonlarca mod var portreleri yenileyen vsvs. Zaten Battle for the Bosporus DLC'si eklenebilecek çoğu şeyi ekleyor Türkiye için. Böyle modlarla uğraşmak yerine 18 TL verip en iyisini oynamak daha mantıklı.

Önce oyunu öğrenin bence. Tüm mekaniklere tam hakim olmadan yaparsanız çok eksiklik yaşarsınız. Ayrıca türkiyenin focus ağacı gayet iyi bencede focus üzerine güncelleştirme yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…