Hediye önerisi

ertmes10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz gibi yılbaşında hediye alma çekilişi falan yapılıyor. Ben de katıldım. Ama ne alacağımı bilemiyorum. Kıza alacağım daha liseye yeni geçtim hiç de tanımıyorum. Yani kişisel değil da bir kıza ne alınabilecekse o tarz öneriler yazarsanız sevinirim. Daha verebileceğim ayrıntı yok. Bütçe sormayın hediyeye göre verebileceğim fiyat değişir.
Teşekkürler.

Nelerden hoşlandığına dair fikrin var mı? Örneğin herhangi bir müzik grubunu seviyorsa onla ilgili tablo, poster, kolye, telefon kılıfı alabilirsin.

Parfüm al yanına da not olarak kötü kokuyorsun de epik olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hediye'yi sadece bir kız yada erkek olarak yorumlayabileceğimizi sanmıyorum. Hediye dediğimiz şey %100 kişisel bir şey. Kızın yakın arkadaşları falan varsa onlara sorabilirsin nelerden hoşlandığını falan ona göre bir hediye alman daha doğru olur.

Malesef kız hakkında hiçbir fikrim yok. Bilsem paylaşırım ama hiç bir şey bilmiyorum. Arkadaşlarına soracağım.
Parfüm al yanına da not olarak kötü kokuyorsun de epik olur.
Süper epik olur, bir ihtimal denenebilir.
Kolye almak aklımda var ama çok sade kalıyor. Yanına başka alınabilecek bir şey lazım.

En sevdiği filmle alakalı güzel bir t-shirt aldım Salı günü(2 Ocak) vereceğim cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı