Hediye Orijinal Oyun Çekilişi

Vay be 40 yıl sonra bizim de şansımız tuttu, 1 oyun kazandık
Yarın ilk iş süper yumurta alacağım, en güzel oyuncakların çıkacağından şüphem yok.

- - - Güncellendi - - -

Sen Crysis 2 isterken Medal Of Honor geldi. Ben hepsini istiyordum 1 tane geldi. Şanslı hissetmelisin kendini

Gece uyumasan oyunları götürürdün.

Asıl talihli almazsa yedek talihlimi alacak kodu?

Evet.

Yedek talihliler ne oluyor şimdi? Banane ismim var oyunlarımı isterim ben Bu arada Medal of Honor isteyen varsa takas yapılır

Asıl talihli kişi oyunu istemez ya da e-posta adresini ulaştırmazsa vs. yedek talihliye geçiyor sıra. Yani ne olur ne olmaz, yedekte olsun dedim.

Arkadaşlar benden bu günlük bu kadar, yarın iş var, eğer e-posta adreslerinizi atarsanız yarın öğleden önce kodlarınızı gönderirim.

Bütün gün kod dağıtanlardan kod alamadım. Bundada şansımız çıkmadı. Daha yapan yokmu. Ne şansızım. Gökhan sana yine de mirrors edge çıktı. Ben daha şanssızım. Deselerki 50 kişilik kontejyanımız var 49 kişiye araba veriyoruz deseler. Ben 50 ci kişi olurum. O derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana şu şarkıyı büyük bir içtenlik ile öneriyorum... .D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki ben de dağıtım yaparım. The Sims 3 için almayı düşünüyorum.

E-posta adresini gönderenlere oyun kodları gönderilmiştir, oyun kodu kendisine ulaşanlar buradan bildirebilir mi lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…