Helal yoldan internette nasıl para kazanılır?

Yatırım yapmak, helal yoldan gelir elde etmek, faize bulaşmadan internet üzerinden nasıl kazanç sağlanabilir? Frrelancer sitelerden dolar olarak para kazanıp, karta çekmek için PayPal'ın olması gerekiyormuş galiba ve TR'de PayPal yasak diyorlar. Bitcoin hesabım veya Bitcoin'im yok. Helal yoldan nasıl para kazanabilirim? Önerileriniz nedir? Yanlışım varsa düzeltin. Teşekkürler.

Vallahi kardeş PayPal hesabı açmak için için yöntemler var diye duymuştum bir bak istersen. Bitcoindede bizzat faizli işlem vs. yapmadıkça bir beis yoktur inşaAllah. Yani itibari para İslam'da caiz değil diye biliyorum da para çekmekte vs burada hüküm nedir tam bilemeyeceğim sen yine kendin bir incele daha detaylı şekilde.

Yatırım yapmak, helal yoldan gelir elde etmek, faize bulaşmadan internet üzerinden nasıl kazanç sağlanabilir? Frrelancer sitelerden dolar olarak para kazanıp, karta çekmek için PayPal'ın olması gerekiyormuş galiba ve TR'de PayPal yasak diyorlar. Bitcoin hesabım veya Bitcoin'im yok. Helal yoldan nasıl para kazanabilirim? Önerileriniz nedir? Yanlışım varsa düzeltin. Teşekkürler.

Kanka eğer CS2 oynuyorsan XP kas, haftalık gelen kasayı git sat, Gameship'ten de millete oyun sat, paranı nakite çevir, en kolay yolu o :D. Şaka bir yana, CS2 envanterin değerliyse Buff Market'te alım satım yap, istediğin zaman çekebilirsin diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı