Oyun Hell Let Loose 60 TL

183206

Megapat
Makaleler
1
Steam'de 150 TL. İndirimlerde en fazla 100 liraya düşüyor. Eskiden daha ucuza düşüyordu ancak oyun zamlandı. Etail'de 60 TL. Squad oynuyorum halihazırda, 2. dünya savaşını sevdiğim için bunu da almayı düşünüyorum. Ancak düşük pingle oynanabilecek İngilizce konuşulan az server olduğu söyleniyor.

Satın alıp iki saatlik iade koşulu süresinde oyunu anlayabilmek neredeyse imkansız. Mikrofonunuz varsa ve başlangıç seviye ingilizceniz varsa, oyun daha da eğlenceli gelecektir. İngilizce serverlar için exodus ve powerbits serverlarını tercih etmenizi öneririm. Ping değerleri lobide 50-70 arasında görünüyor. Oyun esnasında 100.leri görüyor ama oyuna etkisinini göremiyorsunuz. Tepki süresi ve diğer karakterlerin hareketlerinde herhangi bir gecikme yaşatmıyor. 350 metreden sniper vuruşları yapabilmem bunun örneğidir. İngilizce dolu server bulamama gibi bir durum hiç yaşamadım. Hatta benim tercih ettiğim serverlarda, kaliteli bir oyun için sıra bekliyorum. 5-10 dk. Server dolu olsa bile sıraya kapağı attığınızda bekleyin. Hangi serverda oynadığınız oyun kalitesini büyük oranda etkiliyor. Bu iki servera girip (bu gruplarin avrupada birkaç serverı var), Squad liderinin (officer) de bu gruplardan birine üye olanına dikkat ederseniz saracaktır. Nicklerinden anlarsınız. En başta belirttiğim üzere birbiriyle iletişim halinde olan bir bölükteyseniz oyun zevki katlanacaktır. Mikrofon şart değil ama olması iyi olur.
Oyun sürem 200 saat üzeri.

Geri
Yukarı