Hell Let Loose vs Post Scriptum

asreot4

Hectopat
Merhabala, Squad almamla bu türe ilgim iyice arttı ve yaz indirimlerinde bu iki oyundan birini alacağım. Artı ve eksileri nelerdir her iki oyunun? Grafik açısından değerlendirmeye gerek yok.
Ek olarak indirimlerde kaç TL oluyor bu oyunlar?

Hell Let Loose'u İngilizcen iyi değilse bir dakika bile zevk alarak oynayamazsın. Post Scriptum biraz daha Arcade tarzında bir oyun. Hell Let Loose'da 15 dakika yürüyüp tek mermi ile ölme ihtimalin var örneğin. Eğer bunları kaldırabileceksen Hell Let Loose daha iyi bence.
İngilizcem berbat değil fakat çokta iyi değil. Post Scriptum hakkında oynanışa yöneilk bir yorumunuz var mı?

İngilizcem berbat değil fakat çokta iyi değil. Post Scriptum hakkında oynanışa yöneilk bir yorumunuz var mı?
Hell Let Loose'u 150 saat civarı oynadığım için objektif ve doğru yorumlar yapabilirim ama Post Scriptum'u oynamayıp sadece izlediğimden dolayı oynayan biri kadar doğru yorumlar yapamam. İzledim videolardan anladığım kadarıyla Post Scriptum biraz daha Enlisted'a benziyor. Enlisted birkaç güne ücretsiz olarak açık betaya geçecek. Enlisted'ı da ta 2019'daki pre-alpha testlerinden beri oynadığımdan ötürü arcade tarzı savaş oyunu olarak Enlisted'ı, daha realistik bir tarzı olan savaş oyunu olarak da Hell Let Loose'u oynayıp tavsiye ederim.

Eğer 2.dünya savaşı özellikle aramıyorsanız Insurgency Sandstorm u öneririm. Bunun dışında izlediğim ve gördüğüm kadarıyla post scriptum bana göre daha başarılı. Özellikle ses dizaynı konusunda.

Geri
Yukarı