Hellcase Premium alınır mı?

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Selamlar, Hellcase aylık 5 dolara böyle çekilişli vb. etkinlikler yapıyor. Sizce değer mi? Almalı mıyım? Çıkma ihtimali kaçtır acaba?

Değişen bir şey oldumu bir de preminium kasaları nasıl karlımı
Değişen bir şey yok maalesef. Çekilişlere otomatik katılıyor ama bir şey çıkmadı şu ana kadar. Premium kasaların en ucuzu 4 dolar. 2 tane açıp bıraktım.

Selamlar ilker ben de almak istiyorum yaklaşık 1 ayı geçti bir şey çıktı mı alayım mı tavsiye eder misin?

Selamlar ilker ben de almak istiyorum yaklaşık 1 ayı geçti bir şey çıktı mı alayım mı tavsiye eder misin?
Her gün bana bir şey çıktı mı diye bakmaktan bıkmıştım. Çıkmadı maalesef. Pek hoş bir durum değil. Havaya attım 5 doları desem yeridir.

Her gün bana bir şey çıktı mı diye bakmaktan bıkmıştım. Çıkmadı maalesef. Pek hoş bir durum değil. Havaya attım 5 doları desem yeridir.

Hocam abonelik alınca bedava kasa veriyor olması lazım 2 tane gümüş üyelikler için onlardan ne çıktı?

Hellcase hiç bilmiyorum ama konu ile alakasız olabilir bir de bilgin vardır belki reis ama pvpro kullanıyorum ben. Kısacası ise; Görevleri yapıp kristal kazanıyorum ve kristaller ile kasa açıyorum. Kasadan çıkan skinleri siteye satıp coin alıyorum. Coin karşılığıda takas ile Steam hesabıma skin alıyorum. 3 aydır bu sistem ile en son startak phobop fabrikadan yeni çıkmış almıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…