Hellsing Türkçe dublaj

NORONR

Centipat
Merhaba, sizden bir tavsiyeye ihtiyacım var. Orijinal Hellsing animesini izlemeye karar verdim ama Türkçe dublajı halide bulunuyor, gördüğüm kadarıyla oldukça iyi. Sizce hangi dilde izlesem?

Emin misiniz çünkü birçok yerde ilk orijinalin izlemesi söyleniyor.
Reddit, mal, quora vs bir çok yerde kime sorsanız yüzde 90 ultimate izleyin derler, orjinalini izleyin diye öneren yerler nereler merak ettim. Türk anime forum siteleriyse sallayın. Cinsellik var diye redo of healer gibi serilere 9-10u basan adamlardan öneri de alınmaz, bilgi de. Ultimate orjinal hellsingin mangaya daha sadık olan remake'i zaten.

Kesinlikle katılmıyorum ADOL125 isimli arkadaşa, hellsing serisini izledikten sonra Ultimate serisini izlemenizi öneririm ve Türkçe dublajı da efsanedir sezonlukdizi6 sitesinde bulabilirsiniz.

Hellsing kadar overrated leş bir seri yok. İlk uyarlamayı izlersen kendine zarar edersin ultimate asıl izlemen gereken şey.

Edit: Türkçe dublajı bırak mükemmel olsa bile hiçbir animeyi ingilizce dublajı bile izlememelisin bence. Ortada ne verilmek istenen duygu, tutku kalıyor ne de seyir zevki.

Yeni konular

Geri
Yukarı