Helyum YR331057 toplama ile daha ucuza alınabilir mi?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba bu bilgisayar toplama parçalar ile daha ucuza alınabilir mi?
Merak ettim çünkü Valorant gibi oyunlar da 170 FPS alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi 15 dakikasını ayırıp internetten bi araştırma yapıp bilgi verse keşke ben de merak ettim.

Birisi 15 dakikasını ayırıp internetten bi araştırma yapıp bilgi verse keşke ben de merak ettim.
Herhangi bir siteden yapmaya kalktığımızda seçenekler sınırlı olduğu için yapılmıyor toplamada pek bilgim yok. Ama parçaları takmayı biliyorum.

Toplayabilirsin. Hatta daha ucuza daha iyi bir sistem toplanabilir. 8x2 RAM ve B450 çipsetli bir anakart olabilir.

Daha iyisi toplanabilir. Ve kesinlikle alınmaz bu sistem bileşenler kaliteli değil. Hele ki Frisby PSU aman ha.

Daha iyisi toplanabilir. Ve kesinlikle alınmaz bu sistem bileşenler kaliteli değil. Hele ki Frisby PSU aman ha.
Peki Lars'In sponsor olmasına ne diyorsunuz. Bir insan para için her şeyi yapacak ya.

Peki Lars'ın sponsor olmasına ne diyorsunuz. Bir insan para için her şeyi yapacak ya.

Kim olduğu hakkında inanın en ufak fikrim yok. Yayıncıdır diye tahmin ediyorum ki yayıncıları ve YouTuber'ları hiç takip etmem.

Kim olduğu hakkında inanın en ufak fikrim yok. Yayıncıdır diye tahmin ediyorum ki yayıncıları ve YouTuber'ları hiç takip etmem.
Evet yayıncı kendisi youtube aratırsan videoları da var.

Sistemi bir arkadaşıma almayı düşünüyoruz. Bu fiyata başka önerisi olan var mı? Evet güç kaynağı ve kasanın kötü olduğunun farkındayız fakat bu paraya böyle bir sistem bulamadık bir türlü.

Yeni konu açın, yardımcı olalım. Eski konulara yazmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…