Hepsiburada.com Ürün Orijinalliğini Anlama

Minemoysre

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaslar hepsiburada.com dan sd kart aldım ama pek orjinal gibi görünmüyor orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim?

Ürün üstündeki yazılar biraz kalitesiz görünüyor.

Ürün :http://www.hepsiburada.com/m/sandisk-32gb-microsdhc-30mb-s-hafiza-karti-sdsdql-032g-p-
FTHFZSND32GMCG35?productId=fthfzsnd32gmcg35&categoryId=60003724

20150306_114024_HDR-1.jpg

Sanırım ben yanılmışım arkadaşlar test sonucu bayağı iyi çıktı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-03-06-11-57-21.png
    Screenshot_2015-03-06-11-57-21.png
    196,6 KB · Görüntüleme: 467
Ancak çok ucuza gördüğüz ürünleri temin ediyoruz edildi paketleme aşamasında deyip 2 gün sonra kartınıza parayı iade ettik deyip 1 hafta 2 hafta paranızı tutabiliyorlar. O kadar da güvenmeyin.

O SanDisk'in baskı kalitesizliğidir :D
Hepsiburada Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi ve en güvenilirlerinden birisi aynı zamanda. Bir çok şey aldım (Cep Telefonu, Ram, Kalem, Şarjedilebilir Pil-Cihaz, Kulaklık, Headset, Fotoğraf Makinası, Dumble vs vs) en ufak bir sorun bile yaşamadım.

Ancak çok ucuza gördüğüz ürünleri temin ediyoruz edildi paketleme aşamasında deyip 2 gün sonra kartınıza parayı iade ettik deyip 1 hafta 2 hafta paranızı tutabiliyorlar. O kadar da güvenmeyin.
Belkide 5 milyar belkide daha fazla alışveriş yaptım kozmetik ürün'ü konusunda bol çeşidi var , en kolay iade eden sitelerden birisi . Güvenmelisiniz bence .

Son düzenleyen: Moderatör:
belkide 5 milyar belkide daha fazla alışveriş yaptım kozmetik ürün'ü konusunda bol çeşidi var , en kolay iade eden sitelerden birisi . güvenmelisiniz bence .
Site üzerinde satılan ürün temin edilemiyorsa temin edilemiyor yazıcaksın o zaman. Ama ürünü satıp karttan para çekiyorsan temin süresi 4 gün verip 1 hafta sonra arayıp sorunca temin edildi kargolanıyor ürününüz diyorsan o ürün teslim edilmeli. 2 gün sonra da arayıp temin edemedik al paranı diyorlarsa bu işte art niyet ararım.

Ben aramam o kadar ürünle baş gelinmiyor dur çok biliyorsanız siz şirket açın bide sizin hızınıza bakalım ?

Ben aramam o kadar ürünle baş gelinmiyor dur çok biliyorsanız siz şirket açın bide sizin hızınıza bakalım ?
Ben ne diyorum sen ne diyorsun o zaman her sıkıntı yaşadığın firmayı eleştirme kendi kendine düşün ben açıyım benim hızıma bakalım bide. Bu arada o kadar ürünle baş gelinmiyordur derken hepsiburada sattığı bir çok ürünü envanterinde bulundurmuyor. Neyse profilden yaş belli zaten kime ne anlatıyorsam(y)

Hepsiburada kadar dolandırıcı bir şirket site her neyse görmedim. 12 TL' lik bir Antivirüs programı almıştım deneme amaçlı. 2 güne geldi fakat kutuyu açtım BOMBOŞ. Bildirdiğimde geri postalayın, halledelim dediler. Yolladım ve geri gönderdiler fakat kutuyu açtığımda sadece Kurulum Kılavuzu vardı. Oysa ki paket içeriğinde CD-Kod-Kılavuz olacağı söylenmişti. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1 saat müzik dinlettiler, en son ulaşabildiğimde sorunun bizde olduğunu onlar her şeyi yaptıklarından. Bahsetti. Lanet edip bıraktım o gün. Bundan sonra o siteden sakız dahi almam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı