Hepsiburada.com Goldman Sachs Group'a Satılıyor

1659906_620x410.jpg

E-ticaret devlerinden Hepsiburada.com, satış işlemleri için Goldman Sachs Group ile anlaşma yaptı.
Konuyla ilgili Bloomberg International'a demeç veren Doğan Online'nın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, aynı zamanda Amazon.com'un Hepsiburada.com'u satın almak istediği iddialarına ilişkin yorum yapmamayı tercih etti.
Amazon.com Ağustos ayında Türkiye'de ofis açma kararı almıştı.

Kaynak: Hepsiburada.com satılıyor mu? | İş-Yaşam Haberleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'un Türkiye'de ofis açması ne manaya geliyor?

@Recep Baltaş Haklısınız hocam. Pek anlamam bu işlerden. Ama bildiğim kadarıyla Goldman Sachs bir yatırım bankası.

Sanırım değerli görülen şirketlerin hisselerini emlakçı usülü satıyor. Yani aracı olarak para kazanıyor.

En azından benim yatırım bankaları hakkında bilgim bu yönde.

Başlık yanlış. Goldman Sachs, Hepsiburada.com'u satın alacak şirketler için teklifleri değerlendirecek bir aracı, yanlışım yoksa.
Durumun aynen sizin dediğiniz gibi olduğunu, dün konuyu ilk gördüğümde moderatöre rapor etmeme rağmen hala düzeltilmedi. Bizim farkında olmadan yaptığımız en ufak yazım yanlışımızda ceza veren moderatörlere sesleniyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı