Hepsiburada "Eskiyi getir yeniyi götür" deneyimi

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Kampanya doğrultusunda aldığım telefon karşılığı mağazadan 600 TL kazandım ve iPhone 7 cihazımı da 2902 TL'ye sattım. Öngörülür teklifi karşıladılar. Kampanyaya katılırken aklımda soru işaretleri vardı. Bununla ilgili birçok şikayet görmüştüm. Belirlenen rakamın çok altında bir teklif veriliyor vs. gibi. Neyse ki böyle bir şeyle karşılaşmadım. Kampanyaya katılmak isteyenler için bir not olsun diye bilgilendiriyorum. Bu arada telefon alıcıya bugün ulaştı ve birkaç saat içinde de yeni teklifi ilettiler. Öyle 14 gün vs. gibi bir süre olmadı.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 279
Kampanya doğrultusunda aldığım telefon karşılığı mağazadan 600 TL kazandım ve iPhone 7 cihazımı da 2902 TL'ye sattım. Öngörülür teklifi karşıladılar. Kampanyaya katılırken aklımda soru işaretleri vardı. Bununla ilgili birçok şikayet görmüştüm. Belirlenen rakamın çok altında bir teklif veriliyor vs. gibi. Neyse ki böyle bir şeyle karşılaşmadım. Kampanyaya katılmak isteyenler için bir not olsun diye bilgilendiriyorum. Bu arada telefon alıcıya bugün ulaştı ve birkaç saat içinde de yeni teklifi ilettiler. Öyle 14 gün vs. gibi bir süre olmadı.

Mükemmel fiyat vermiş. Benin iPad Air 3 64 GB'a 2000 verdi. Şok oldum.

Doğrudur hocam. Ama eski cihaz biliyorsunuz ki. Ama siz elden çıkarmışsınız harika bir fiyat ile hayırlı olsun.
Evet hocam eski telefon. 5 yıl 2 ayı doldurmuştum. Teklif de ne yalan söyleyeyim beklentimin üstündeydi. Hatta benzer bir kampanya N11'de vardı sanırım fiyat biçmiştim orda 2400-2500 civarı bir teklif vardı. Sizdeki cihaza verilmesi gereken teklifin ne olması gerekiyordu ? Piyasasını bilmediğim için soruyorum.

Evet hocam eski telefon. 5 yıl 2 ayı doldurmuştum. Teklif de ne yalan söyleyeyim beklentimin üstündeydi. Hatta benzer bir kampanya N11'de vardı sanırım fiyat biçmiştim orada 2400-2500 civarı bir teklif vardı. Sizdeki cihaza verilmesi gereken teklifin ne olması gerekiyordu? Piyasasını bilmediğim için soruyorum.

Ben de pek doğru bir fiyat biçemem ama şahsen güzel fiyata gitmiş.

Geri
Yukarı