Hepsiburada farklı ürün gönderdi ne yapılmalı?

Yukarix3

Centipat
Birkaç gün önce QCY T20 sipariş vermiştim. Bugün kargo geldi bana T13 göndermişler. Şu an ne yapmam gerek?

Temsilciye bildir, o yönlendirmeyi yapacaktır.

Birkaç gün önce QCY T20 sipariş vermiştim. Bugün kargo geldi bana T13 göndermişler. Şu an ne yapmam gerek?

Müşteri hizmetlerine yaz kutusuyla resmini gönder canlı destek en kötü paranı iade eder geri kargolayınca.

Siparişlerde destek al bağlantısı vardır oradan yazışarak halledebilirsin.

Onlara bot cevap veriyor hocam.
Hocam tredyol ile karıştırdım orda bot yok direk adamla sohbet ettim ben. Kolay iade et seçeneğinden etmeyi dene iade açıklamasına yaz hocam detaylı sebebini. Resim de yükle.

Hocam tredyol ile karıştırdım orada bot yok direk adamla sohbet ettim ben. Kolay iade et seçeneğinden etmeyi dene iade açıklamasına yaz hocam detaylı sebebini. Resim de yükle.

Hocam müşteri hizmetlerini aradım değişim talebi oluşturmuş. Ben temsilciye aldığım T20'yi yollamalarını söyledim ama talep nedenine sadece ürünü iade etmek istiyorum yazmışlar. Acaba bir sorun olur mu iki ürün farklı diye?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…