Hepsiburada Güvenilir mi?

Verdiğiniz linkte "Satıcı: Hepsiburada" yazıyor. Önemli olan kısım burası. Kimin sattığına bakacaksınız. Hepsiburada güvenilirdir. "Falan İletişim", "Falan Elektronik" gibi satıcılara güvenip güvenmemek size kalmış. Başlık açmadan önce sitemizin arama motorunu kullanırsanız daha çabuk cevap bulabilirsiniz.

Çok kez alışveriş yaptım. Hiçbir sorun yaşamadım, ayrıca çok hızlı kargo gönderiyorlar. N11, Gittigidiyor, Ebay, Aliexpress gibi sitelerde satıcının profiline bakın. Ne kadar satış yapmış, müşteri ne kadar memnun vs. ona göre alışveriş yapın. Ayrıca açıklama kısmını da okuyun, hile yapabilirler. Malum, o tür yerlerde dolandırıcılar olabiliyor. Onlar da ufak önlemlerini almışlardır.

Hepsiburada'da staj yapmış biri olarak kesinlikle güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

Bir çok eşyamı hepsiburada'dan temin ettim. Bu alışverişlerde herhangi bır sıkıntıyla karşılaşmadım. Güvenilir bir site, problem çıkmaz.

Bu zamana kadar beni üzmeyen tek alışveriş sitesi hatta yıllar önce htc desire x telefon almıştım bu siteden ürün arızalı gelmişti.Kargo kodu verdiler gönderdim sıfırını göndermişlerdi bana tekrar 3 gün içinde oluyor bu uzun lafı kısası satıcısı hepsiburada.com olan güvenilirdir diğerleri tedarikci oluyor galiba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı