Hepsiburada "işlem banka tarafından onaylanmadı" hatası

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Bugün saat 15.00 gibi papara kart aldım, aktif ettim, bakiye yükleyip alışveriş yapmak istedim fakat Hepsiburada'dan tam ödeme yapacağım zaman böyle bir hata alıyorum, hata ekte.

Dosya Ekleri

• IMG_20190606_185309.jpg
    IMG_20190606_185309.jpg
    174,6 KB · Görüntüleme: 867
Çözüm
Merhaba, Hepsiburada 3D Secure işlemini zorunlu kılmaktadır. İninal ve Papara kartları aktif edildikten 48 saat sonra internet alışverişine açılmaktadır. Papara S.S.S. kısmından bakabilirsiniz.

Saygılarımla
kartın internet harcamalarına açık olduğunu kontrol et özellik yeni gelmişti belki açmışsındır.
olmazsa müşteri hizmetleri ile iletişime geç.

Merhaba, Hepsiburada 3D Secure işlemini zorunlu kılmaktadır. İninal ve Papara kartları aktif edildikten 48 saat sonra internet alışverişine açılmaktadır. Papara S.S.S. kısmından bakabilirsiniz.

Saygılarımla

Çözüm
Merhaba, Hepsiburada 3D Secure işlemini zorunlu kılmaktadır. İninal ve Papara kartları aktif edildikten 48 saat sonra internet alışverişine açılmaktadır. Papara S.S.Skısmından bakabilirsiniz.

Saygılarımla
Teşekkür ederim her ne kadar ben S.S.S. kısmında dediğini göremesem de dediğine inanıyorum, inşallah öyledir yoksa gitti 500 liraya yakın para. Gittigidiyor'da da 3D Secure aktif değil diyordu. İnşallah 2 güne dediğiniz gibi İnternet alışverişine açılır.
Bankanızla iletişime geçseniz? 😅
Geçtim tabi geçmem mi 🙂 Dedikleri tek şey mail atın dönüş yapacağız.

Saygılarımla
Şikayet var üzerinde şikayet yazmıştım, gelen cevap ise şöyle. "Değerli Kullanıcımız; Kontrol sağladığımızda 3D hatası almış olduğunuzu görüntülemekteyiz. 3D işlemi olmadan SMS şifresi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi." Vallaha 48 saate açıldı açıldı açılmadı sorun büyük 😂
Kartım sorunsuz şekilde 3d secure işlemlerine açılmıştır. Konu çözüldü herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı