Hepsiburada Kargo Şirketi

Yurtiçi ve Aras kargo ile çalışıyorlar genelde. Bazen iadeleri yaparken kargo şirketlerini karıştırdığım oluyor sırf bu yüzden. Eskiden sürekli Yurtiçi ile çalışıyorlardı, artık Aras kargoyu da sık sık görmeye başladık.

Merhaba. Bugün Hepsiburada'dan sipariş verdim. Hangi kargo şirketi ile gelecek? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi sosyaller.
Hepsiburada.com'a üyeliğinizle giriş yaptığınızda, siparişinizin kargoya verilmişse eğer Hesabım>Siparişlerim>Sipariş Detay sekmelerini sırası ile takip ettiğinizde kargo takip numaranızı ve haliyle de kargo şirketini görebilirsiniz.

Merhaba. Bugün Hepsiburada'dan sipariş verdim. Hangi kargo şirketi ile gelecek? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi sos

Merhaba. Bugün Hepsiburada'dan sipariş verdim. Hangi kargo şirketi ile gelecek? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi sosyaller.
merhaba. ben Hepsiburada'dan bi ürün alcaktım da şu anda hangi kargo firması ile çalışıyor hepsiburada sölermisiniz
Bir MNG kargo çalışanı olarak Hepsiburada şirketi ile şu an çalışmıyoruz.Eski günlerden kalan bir şeydir o. Bilginiz olsun.
şu anda hepsi burada hangi kargo firması ile çalışıyor cevaplar mı sanız
merhabalar ben hepsiburada dan bi alışveriş yapacaktım hangi kargo firaması ile çalışıyor sölermisiniz arkadaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı