HepsiBurada Kredi Kartı Adı İle Hesap Adı Aynı Olmak Zorunda Mı?

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, bugün HepsiBurada'dan yüksek bütçe ile bir alışveriş yaptık. Ancak olay şu, hesap benim adıma, ama kredi kartı başka bir akrabamızın adına. 2 Arkadaşım bana şöyle dedi, "bende alışveriş yaptım, ancak HepsiBurada hesap adı ile, kredi kartı üzerindeki isim aynı olması gerekiyor, yoksa iptal oluyor kendiliğinden". Bana böyle dediklerinden sonra ben baya telaşlandım, ürünlerin hepsinin satıcısı HepsiBurada, şu anda da durum kısımında, "siparişleriniz hazırlanıyor" yazıyor. Sorum şu, benim ürünlerim de arkadaşlarımın ki gibi iptal olur mu? İptal olduğunda para hemen geri yatıyor mu? Çünkü yaptığımız alışveriş 2-3 bin TL'nin üzerinde. Karttan para çekildi bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ürün aldığım zamanlarda sizinki gibi alış verişlerim oldu sorun yaşamadım. Hazırlanıyor kısmındaysa ve arkadaşınızın dönem içi harcamalarında görünüyorsa içiniz rahat olsun. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı