Hepsiburada kulaklık iade almıyor

Evet söylediğin konuda haklısın ama sözleşme gereği bu bir hak. Ayrıca internet üzerinden aldığın her ürünü dışarda test etme şansın yok. Araştırarak ve yorumlara bakarak sadece ürünle alakalı detaylı bilgi ve yorum alıyorsun ama isteklerini karsılayıp karsılayamayacagını bilemezsin. Bi çok kişinin begendiğini düşün ama senin beklentini karsılamadı. Deneyemediğin içinde 3bin TL kulaklıgın elinde kaldıgını düşün. Bir alışveriş yapmışsın ama denemeden almışsın neden iade edemeyesin.

hocam sende haklısın bende senin gibi düşünüyorum fakat diğer açıdan bakınca da o taraf haklı görünüyor. İnternetten almadan önce çok iyi araştırmak gerekiyor. Bende şuan gaming kulaklık bakıyorum alacağım ama karar veremedim netleşmeden de almayı düşünmüyorum. Tavsiyeniz var mı? ses kasmak için istiyorum sadece oyun amaçlı 7.1 tercihim

hocam sende haklısın bende senin gibi düşünüyorum fakat diğer açıdan bakınca da o taraf haklı görünüyor. İnternetten almadan önce çok iyi araştırmak gerekiyor. Bende şuan gaming kulaklık bakıyorum alacağım ama karar veremedim netleşmeden de almayı düşünmüyorum. Tavsiyeniz var mı? ses kasmak için istiyorum sadece oyun amaçlı 7.1 tercihim
Bütçe nedir ? Konu biraz karışık bende daha yeni aldım açıkçası ama en önemlisi max bütçe. İstersen konu aç ordan devam edelim. En azından senin gibi arayışta olanlarada fikir olur ?

Adamlar senin kulağına taktığın şeyi başkasına nasıl satsın?

Servise vereceksin bir sorun varsa.

Kendiniz satıcı olsanız adım gibi eminim iade almazsınız.

Adamlar senin kulağına taktığın şeyi başkasına nasıl satsın?

servise vereceksin bir sorun varsa.

Kendiniz satıcı olsanız adım gibi eminim iade almazsınız.

İnternetten alış veriş yapıyorsan emin ol aldıgın bir cok şey iade kutusu daha önce acılmıstır. Bu pazarın önüne geçemezsin o zaman al bozuk cıksın 1 ay servisle ugraş al dandik ürün gelsin elinde kalsın. İnsanların iade hakkı olmadıgı taktirde bu pazar 6 ayda biter. Ne yazık ki hersatıcı namuslu işini iyi yapan insanlar değil. Oh sattım nasılsa denemedi olmadı beni de ilgilendirmiyor deyip köşesine çekilir.

İnternetten alış veriş yapıyorsan emin ol aldıgın bir cok şey iade kutusu daha önce acılmıstır. Bu pazarın önüne geçemezsin o zaman al bozuk cıksın 1 ay servisle ugraş al dandik ürün gelsin elinde kalsın. İnsanların iade hakkı olmadıgı taktirde bu pazar 6 ayda biter. Ne yazık ki hersatıcı namuslu işini iyi yapan insanlar değil. Oh sattım nasılsa denemedi olmadı beni de ilgilendirmiyor deyip köşesine çekilir.
Bakın, kulaklık dediğiniz ürün hijyenik olması gereken bir şey. Kulaklığı hiçbir satıcı iade almaz.

Bu tip ürünler teknik servise gönderilir. Para iadesi ya da tamir edilmesi istenir.

İnternetten ürün alınıyorsa eğer bu tip vakit kaybı durumları da göze alarak alıyoruz sonuçta.

Bakın, kulaklık dediğiniz ürün hijyenik olması gereken bir şey. Kulaklığı hiçbir satıcı iade almaz.

Bu tip ürünler teknik servise gönderilir. Para iadesi ya da tamir edilmesi istenir.

İnternetten ürün alınıyorsa eğer bu tip vakit kaybı durumları da göze alarak alıyoruz sonuçta.

Bu ürünlerin teknik servis detayıyla ugraşmak isterseniz siz hijyen acısından uğraşabilirsiniz. Ayrıca ben şahsi olarak denediğim bir ürünü bile internet üzerinden alma taraftarıyım. Gerek fiyat gerek iade konusunda her şey cok daha kolay. Kulaklıgı hiçbir satıcı iade almaz konusuna gelince neye dayanarak söylediginizide söylerseniz sevinirim. Forumda kulaklıgı alıp da iade eden bir cok kişi var. Ortaya bir laf atıyorsanız altını doldurun. GSP 300 kulaklık aldım daha 1 hafta olmadı. İade etmek istersem edebilirim. Buna kimse karısamaz. Yasal hakkım sözleşmeleri incelerseniz daha cok anlayabilirsiniz. Ayrıca Sennheiser kendi sitesinde de iade konusunda acıklamalarında kulak içi kulaklık hariç diyor iade alınabildiği belirtiliyor. Lütfen okuyan insanları yanlış yönlendirmeyin. Aldıgınız üründen ürüne değişir.

Bu ürünlerin teknik servis detayıyla ugraşmak isterseniz siz hijyen acısından uğraşabilirsiniz. Ayrıca ben şahsi olarak denediğim bir ürünü bile internet üzerinden alma taraftarıyım. Gerek fiyat gerek iade konusunda her şey cok daha kolay. Kulaklıgı hiçbir satıcı iade almaz konusuna gelince neye dayanarak söylediginizide söylerseniz sevinirim. Forumda kulaklıgı alıp da iade eden bir cok kişi var. Ortaya bir laf atıyorsanız altını doldurun. GSP 300 kulaklık aldım daha 1 hafta olmadı. İade etmek istersem edebilirim. Buna kimse karısamaz. Yasal hakkım sözleşmeleri incelerseniz daha cok anlayabilirsiniz. Ayrıca Sennheiser kendi sitesinde de iade konusunda acıklamalarında kulak içi kulaklık hariç diyor iade alınabildiği belirtiliyor. Lütfen okuyan insanları yanlış yönlendirmeyin. Aldıgınız üründen ürüne değişir.
Hepsiburada üzerinden bir alıntı yapıyorum.

"Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.)."

Yasada ise ürün ayrımı belirtmiyor.

Kim ne derse desin kulaklık iade edilemez. Ancak ve ancak müşteri memnuniyeti kapsamında bir iade söz konusu olabilir.

Ayrıca kulaklıklar teknik serviste genelde tamir yerine değişim olacak şekilde geri yollanır.

Hepsiburada üzerinden bir alıntı yapıyorum.

"Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.)."

Yasada ise ürün ayrımı belirtmiyor.

Kim ne derse desin kulaklık iade edilemez. Ancak ve ancak müşteri memnuniyeti kapsamında bir iade söz konusu olabilir.

Ayrıca kulaklıklar teknik serviste genelde tamir yerine değişim olacak şekilde geri yollanır.
Hepsi buradanın sitesinde yazdıgı ibareden bahsediyorsun bak biraz geri gidersen hb sitesinde kulaklık alırken onayladıgınız sözleşmeyi gönderdim. Kusura bakmayın ama anlamak istemiyorsunuz. müşteri memnuniyeti acısından olan bir olay değil yasal hakkın oldugu için iade almak zorundalar. Hijyenik olan ürünlerin bir genellemesi yerelgazetede yasada paylaşılmış. Geçenlerdede söyledim Sennheiser sitesinde kulaklıklarla ilgili ;

Kulak İçi Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

Hiçbir kulaklık iade edilemez diye birşey yok. Headset olan kulaklıkların iadesi mevcut. Senin dediğin gibi olsaydı ne pantolon ne mont nede küpe takı gibi daha özel olan hiç birşeyi iade edemezdin. Son olarak dediğim gibi bence birazdaha sözleşme ve acıklanan yasayı incelerseniz beni daha iyi anlıycaksınız. Hayırlı akşamlar..

Kulaklık iade edilemez diye bir şey yok. Headset olan kulaklıkların iadesi mevcut. Senin dediğin gibi olsaydı ne pantolon ne mont ne de küpe takı gibi daha öz

Hocam siz iade ettiniz mi? Ayrıca kulaklık iade alınamaz diye bir şey gerçekten yok. Ses kalitesini beğenmedi diye kulaklığı iade eden birçok kişi gördüm :D .

Geri
Yukarı