Hepsiburada memnuniyeti

Bizzat sokağa çıkma yasağının olduğu gün sipariş vermiştim. Hepsiburada saat 00.01'de siparişiniz kargoya verilmiştir e-mail'ini atıp 750Km'lik yolu yurtiçi kargo aracılığı ile 2 günde getirmişlerdi. Ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Umarım da yaşamam.

Hocam Bursa'da oturuyorum, kargonun İstanbul'dan gelmesi 2 günü buluyor. Bu nasıl bir kara büyü? Trabzon'da otururken 4 gün beklediğimi biliyorum kargo için.

Hocam Bursa'da oturuyorum, kargonun İstanbul'dan gelmesi 2 günü buluyor. Bu nasıl bir kara büyü? Trabzon'da otururken 4 gün beklediğimi biliyorum kargo için.
Bende çok şaşırmıştım %90 uçakla geldi kargo bana başka türlü bu kadar hızlı gelme şansı olduğunu düşünmüyorum. Diğer ihtimal kargoya verilme saatini geç yazmış olabilirler ama yinede kargo ertesi gün elime ulaşmış oldu sonuç olarak.

Aras kurye denen merdiven altı firma benim ekran kartımı 1 aydır getirmedi, dağıtıma çıkardı eve gelmeden iade etti. Kargonuz Aras kuryeye verilirse direkt o siparişi iptal edin benden söylemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul-Çanakkale 3 gün.
Van-Çanakkale 4 gün.

Kargo farklı, ürünü almadaki aşamalar ve sorunlar farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…